Oferujemy najlepszy sprzę AGD i RTV          Dla Ciebie worki do wszystkich modeli odkurzaczy!          Tylko w Szmidt Diana - transport i wniesienie gratis!          Pamiętaj! Zapewniamy obsługę pogwarancyjną!         

Usługi

Recykling
Pamiętaj, nie wyrzucaj zużytego sprzętu razem z innymi odpadami. Zgodnie z ustawą każdy sklep ma obowiązek nieodpłatnego przyjęcia starego sprzętu jeśli kupisz w nim nowy artykuł tego samego typu i w tej samej ilości. Zapraszamy do zakupów!

Dostawa
Na terenie miasta Żary, gwarantujemy Ci darmową dostawę oraz wniesienie do domu zakupionego u nas sprzętu! Jesteś spoza Żar? Zapytaj nas o warunki transportu.

Raty
Dokonując zakupu w firmie Szmidt Diana oferujemy Tobie na miejscu dogodne systemy ratalne. Masz możliwość skorzystania z system ratalnego Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Agricole. Wybór należy do Ciebie.

Reklamacja
Reklamację z tytułu gwarancji możesz zgłosić: bezpośrednio w autoryzowanym serwisie danego producenta lub za pośrednictwem naszej firmy Szmidt Diana. Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy Tobie w złożeniu reklamacji. Pamiętaj! Szmidt Diana zapewnia obsługę pogwarancyjną zakupionego u nas sprzętu!